بیوگرافی دکتر مهتاب رفاهی | متخصص کودکان | فوق تخصص نوزادان

بیوگرافی دکتر مهتاب رفاهی فوق تخصص نوزادان اصفهان

در بهمن ماه ۵۷ در شهر زیبای اصفهان به دنیا آمدم.

در آن زمان مادرم دانشجوی سال سوم پزشکی بودند و من که اولین فرزند خانواده بودم، از همان زمان با سختی ها و مشکلات عرصه طبابت به ویژه برای خانم های پزشک از نزدیک آشنا شدم.

در سال ۶۴ تحصیلات ابتدایی را شروع کردم و در سال ۶۹ در آزمون سراسری استعدادهای درخشان پذیرفته شدم و تا سال ۷۶ در مقاطع راهنمایی و متوسطه در مرکز آموزشی فرزانگان امین اصفهان تحصیل کردم.
بلافاصله در سال ۷۶ در رشته پزشکی دانشگاه اصفهان پذیرفته شدم.

در طی دوران تحصیل همواره سخنان مادر را در خاطر داشتم که همیشه بیمارت را یکی از اعضای خانواده خودت بدان.

با همین دیدگاه همواره تلاش کرده ام تنها و تنها مصلحت بیماران و خانواده آنها را در نظر داشته باشم.
در سال ۸۸ با علاقه خاصی که به بچه‌ها داشتم، در رشته بیماریهای کودکان ادامه تحصیل دادم و در زمان تحصیل طب اطفال همواره به عنوان دستیار برتر شناخته شدم.

در این دوران با حساسیت های درمان نوزادان نارس از نزدیک آشنا شدم و علاقه بسیار خاصی به طب نوزادان و مدیریت مشکلات آنها پیدا کردم، چرا که در این مسیر می توانستم به یکی از معصوم ترین مخلوقات خداوند یاری رسانم و زندگیش را تداوم و کیفیت بخشم.

با همین هدف دوران طرح تخصص کودکان را به عنوان پزشک متخصص ICU نوزادان گذراندم و بلافاصله با علاقه وافر تحصیل در رشته فوق تخصصی طب نوزادان را در سال ۹۳ در دانشگاه اصفهان، که به حق از بهترین مراکز آموزش این رشته در کشور می باشد، شروع کردم و به مدت دو سال در محضر اساتید گرانقدرم بسیار آموختم.

در سال ۹۵ دوره طرح فوق تخصص نوزادان را در شهرستان نجف آباد شروع کردم و با یاری خداوند بخش ICU نوزادان بیمارستان شهید منتظری را به عنوان مرکز ارجاع نوزادان غرب استان راه اندازی کردم و به بهره‌برداری رساندم.

اکنون بیش از سه سال است که این بیمارستان با ۱۲ تخت فعال به نوزادان بیمار و پرخطر نیازمند درمان و والدین نگران و امیدوارشان به نحو احسن خدمت‌رسانی می‌کند

و از نظر استانداردهای علمی و عملی در سطح بهترین بخش‌های موجود در کشور ارائه خدمات می نماید. از سال ۹۸ در ICU نوزادان بیمارستان امین اصفهان هم مشغول به فعالیت می باشم.جهت کسب اطلاعات تماس، آدرس و … به بخش تماس سایت دکتر مهتاب رفاهی مراجعه نمایید.

فوق تخصص نوزادان اصفهان دکتر مهتاب رفاهی

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید
به مشاوره نیاز دارید? چت از طریق واتساپ